YUHistan

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 4

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

baha ile röportaj ( eski bir röportaj)

YazarMesaj
mikroq
AdMiN
AdMiN

Erkek
Tecrübe Puanı : 3646

MesajKonu: baha ile röportaj ( eski bir röportaj)   Perş. Tem. 10 2008, 10:24

---Niye sürekli duygusal şarkılar söylüyorsunuz?

Aslında albümde hareketli şarkılar var ama bu biraz da yapı meselesi galiba.İnsan iç dünyasını yanısıtır ya da karakterini yansıtır, işine . Gerçi bunu işim diye söylemiyorum.Benim yaşam şeklim böyle.Zaten dingin bir hayatım var.Biraz mahçup bir insanım, bunları da şarkılarımda yansıtıyorum.İçimden geçen şeyleri yazıyorum ve söylüyorum.

---O zaman tarzınız da bunun üzerine kurulu;

Evet, çok sakin, duygusal, gerçi insanın kendisini ben duygusalım diye anlatması da pek doğru değil.Bunu dışarıdaki insanlar daha net görüyorlar.Ama ne görüyorsanız odur.Yüzümdeki ifadem de böyle.Kendimin en çok sevdiğim tarafı kendimi çok doğal görüyorum.Kendimi hiç yapmacık görmüyorum.Birşey hoşuma gitmezse söylerim,belli ölçülerde tabi;Hoşuma gideni söylerim.İçten geleni yaşamak tanımı.

---Yeni klip hangi şarkıya gelecek?

Bir ay, en geç iki aya kadar , Bitiyorsa Bitmeli adlı şarkıma klip çekmeyi düşünüyorum.Şu an aklımızda ki fikir bu. Ama değişebilir de ;Belki hareketli bir şarkıya klip çekeriz, hiç belli olmaz. Vazgeç olabilir mesela..

---Konserler yada sahne programları ne durumda?

Öncelikle sahne almaya başlıyorum. Bayramdan itibaren, bu ara sürekli İstanbul;da çalışmak istiyorum.Açıkcası biraz yoruldum.Yurt dışı konserleri, yur içi konserleri derken hep dışarıdayız. Tabi sevenlerimle sadece televizyon ekranlarından buluşmak değil, konserlerle de bir arada olmak istedik.Onlarla hasret giderdik. Yine gideceğim, yurt içi konserlerine mayıs;tan itibaren başlıyorum.Yurt dışı konserleri ise önümüzdeki ay Almanya ile başlıyor. Ama şu anda İstanbul;dayım.

---Yeni albüm çalışması için ne zaman stüdyoya gireceksiniz?

Ben ufak ufak başladım.On iki şarkı olacak yeni albüm de . Bu şarkıların büyük çoğunluğu Baha şarkıları olacak, Baha bestesi olacak. Şu an ortaya çıkan şarkılarım var.Önümüzde ki yaz ayında , en geç Haziran ayı içinde albüm piyasaya çıkacak.

---Gündem de başka projeler var mı?

Birkaç dizi projesi vardı.Ama açıkcası benim için uygun bir şeyle karşılaşmadım henüz.Ben şarkı söylüyorum, beste yapıyorum. Belki önemli bir mesaj veren bir proje olursa içinde yer alırım.

baha ile röportaj ( eski bir röportaj)
1 sayfadaki 1 sayfası